Mire se erdhet ne webfaqen zyretare te NPSHT "ÇUNI"
Ballina

Projektime
Arkitektura, Statistika, Instalimet elekrtrike, Instalimet e ujësjellsit dhe kanalizimit, Instalimet makinerike

Ndërtime
Ndërtimet e objekteve
individuale kolektive dhe afariste. (ndërtimtari të lartë dhe të ultë)

Shërbime
Bëjmë transportin dhe shkarkimin e madhit për klientët tanë. Kryejm hapjen e themeleve dhe bodrumeve

 
Sherbimet

Ndërmarja ÇUNI ofron:

Arkitektura, Statika, Instalimet elektrike,
Instalimet e ujësjellsit dhe kanalizimit,

Instalimet makinerike

 
Kontakto

Ndërmarja Prodhuese Shërbyese Tregtare

www.çuni-ks.com

Osman Qerreti:

Rr.: Arbana pn. Prizren - Kosovë

Tel fax: 029 41 941

Mob: +377 44 11 57 69

Mob: +377 44 35 50 50

Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
Rreth nesh

Ndërmarja Prodhuese Shërbyese Tregtare

"ÇUNI" - Landovice eshte njera nga ndermarrjet me te specializuara per furnizim me material ndertimor si dhe projektimin dhe ekzekutimin e projekteve ndertimore.

 

Webmail

Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday5
mod_vvisit_counterYesterday26
mod_vvisit_counterThis week60
mod_vvisit_counterLast week191
mod_vvisit_counterThis month841
mod_vvisit_counterLast month1214
mod_vvisit_counterAll days72586

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 54.146.211.105
,
Today: Sep 29, 2016

Who's Online

We have 2 guests online